Napisałam poradnik na temat tego, jak osiągnąć sukces finansowy na Instagramie. Z powodzeniem prowadzę własne konto i stwierdziłam, ze po dwóch latach zbierania doświadczeń pora już na podzielenie się tym z szerszym gronem osób.

Nie stać mnie niestety na wydanie tego w formie papierowej, jako książki. To dość duża inwestycja. Wertując jednak strony internetowe znalazłam platformy, na których można wydać na przykład e-book bezkosztowo. Można też wydać książkę papierową w podobny sposób, ale za jej druk płaci już zamawiający.

Autora to również nic nie kosztuje a wydawca pobiera jedynie prowizję. Myślę, że jest to opcja dla mnie. Z tego co czytam umieszczenie materiału na stronie takiego wydawnictwa jest dość intuicyjne i nie powinno stanowić problemu. System daje też propozycje okładki, za co również nie są pobierane żadne pieniądze.

Wiele osób pisze głównie do szuflady z różnych powodów. Czasami są to finanse, a czasami brak wiary w siebie. Ja do tej pory też do nich należałam. Jednak teraz oprócz poradnika napisałam kilka innych rzeczy, które chciałabym w ten sposób wydać. Decyzja podjęta. Na razie umieszczę dwie może trzy pozycje i będę obserwować czy jest na to popyt. Jeśli okaże się, że tak, wtedy będę kontynuować wydawanie swoich materiałów w taki właśnie sposób.